Aktualne oferty pracy

Proces rekrutacji

Aktualne oferty

Naszej codziennej pracy towarzyszy pasja. Jeśli pasjonuje Cię profesjonalizm, jesteś ambitnym, zmotywowanym i zorientowanym na cel człowiekiem, posiadasz i chcesz doskonalić swoje kompetencje, potrafisz pracować w zespole to zapraszamy do nas:

1. Etap - ZŁOŻENIE APLIKACJI

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, prosimy przeczytaj nasze ogłoszenia, ponieważ precyzujemy tam informację o naszych oczekiwaniach względem kandydatów. Jeśli nie znajdziesz interesującej Cię oferty, proponujemy, wypełnij formularz aplikacyjny.W przypadku, gdy pojawi się wolne stanowisko odpowiadające   Twoim   umiejętnościom  i  zainteresowaniom,  poinformujemy Cię    o   tym e-mailem lub telefonicznie.

2. Etap - ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE  

Po weryfikacji nadesłanych dokumentów oraz aplikacji znajdujących się w naszej bazie zapraszamy wyselekcjonowanych kandydatów na rozmowy. Spotkanie to dla nas najważniejsze narzędzie rekrutacyjne. Dzięki niemu możemy lepiej poznać Twoje kompetencje i umiejętności. Masz również możliwość zdobycia interesujących Cię informacji o stanowisku, na które aplikujesz. W pierwszej rozmowie uczestniczy osoba z Działu HR. W zależności od rodzaju stanowiska, może czekać Cię również kolejna rozmowa rekrutacyjna, w której będzie uczestniczył kierownik działu, w którym chcesz pracować. W przypadku niektórych stanowisk wykorzystujemy również testy psychologiczne, językowe, osobowościowe, case studies oraz elementy Assessment Center.

3. Etap – DECYZJA

Po przeanalizowaniu wyników jakie zostały osiągnięte w poprzednich etapach, kontaktujemy się z kandydatami oraz informujemy o decyzji dotyczącej zatrudnienia do firmy DECORA S.A.