2015

2015

23.11.2015

Targi Branchentag i Eurobaustoff

W tym roku po raz kolejny nasza niemiecka spółka ewifoam®  miała okazję wystawić się na branżowych targach budowlanych: Branchentag i Eurobaustoff. Obie imprezy odbyły się w listopadzie 2015.     Jako specjalista w dziedzinie podkładów podłogowych przedstawiliśmy nowy koncept sprzedażowy i wiele rozwiązań produktowych.

Obok nowości produktowych ewifoam®  przedstawił swoim klientem nowy koncept marketingowy, wspierający sprzedaż profesjonalnych produktów.

 

 

04.05.2015

SYSTEM LED VIDELLA

Udekoruj swoje wnętrze światłem! System LED to unikalny system dekoracji pomieszczeń przeznaczony do samodzielnego montażu. Prezentowane rozwiązanie jest nawet kilkukrotnie tańsze od tradycyjnych konstrukcji (takich jak np. sufit podwieszany). By zamontować system na ścianie nie potrzebujesz pomocy fachowca i nie musisz znać się na elektryce. Umieszczenie 120 diod na 1 metrze bieżącym sprawia, że światło jest niezwykle intensywne i doskonale rozproszone.
 

Rozświetl swój salon!
Zastosowanie listwy oświetleniowej jako elementu dekoracyjnego to jeden z najpopularniejszych trendów ostatnich lat w zakresie aranżacji wnętrz.
Listwa LED pozwala na równoczesne oświetlenie sufitu i ściany.

 

Jak oświetlić swoje wnętrze?
Listwy oświetleniowe montowane kilkanaście centymetrów od sufitu emitują zarówno delikatne i przytulne, jak również wyraźne i mocne światło, które z powodzeniem może zastąpić dodatkowe oświetlenie stojące, sufitowe lub kinkiety. Jeżeli szukasz oryginalnego pomysłu na oświetlenie swojego wnętrza, listwa LED jest dokładnie tym, czego potrzebujesz!

Więcej informacji:
 

http://www.vidella.com/listwy-sufitowe-dekoracje-scienne…/…/


 

2015

 

 
2015

19-24.01.2015

Relacja z targów BAU 2015

Co dwa lata branża budowlana z całego świata zjeżdża do Monachium na  Światowe Targi Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych BAU.
Tegoroczna edycja targów, która odbywała się w dniach 19-24 stycznia była pod wieloma względami  rekordowa. Po raz pierwszy w swojej 50-letniej już tradycji wystawę odwiedziło ponad 250 000 zwiedzających, z czego 72 000 osób z innych niż Niemcy krajów. Ogromne  zainteresowanie na międzynarodową skalę, pokazuje jak bardzo rynek poszukuje nowatorskich produktów i innowacyjnych technologii w budownictwie.
Takie właśnie rozwiązania, które kreują trendy można było zobaczyć już teraz u wielu spośród 2000 wystawców. Śmiało można powiedzieć, że na tej najważniejszej wystawie budowlanej nie zabrakło żadnego liczącego się gracza na rynku materiałów budowlanych.