2014

12.11.2014

 

Decora na targach BAU 2015 w Monachium

Przed nami kolejna edycja największych na świecie targów architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU 2015, która odbędzie się w terminie 19 - 24 stycznia 2015 roku w Monachium. Zaprezentuje się tam ponad 2000 firm z branży, z ponad 40 krajów. O wyjątkowej popularności tej imprezy świadczy fakt, że już rok przed rozpoczęciem targów skończyły się miejsca dla kolejnych wystawców. Tym razem organizatorzy spodziewają się ponad 230 000 gości z całego świata! Nie zabraknie tam również i nas! Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu swoje nowości produktowe.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stanowiska!.
 

2014

 

 
2014

10.05.2014

Decora na targach  w Turcji

W dniach 6-10 maja br. odbyły się targi YAPI Turkeybild Istambul, w których po raz pierwszy wzięła udział firma Decora, wystawiając pełny zakres swojej oferty produktowej. Związane jest to z rozszerzeniem geografii sprzedaży na Bliski Wschód, Kraje Zatoki Perskiej, Azji Środkowej i Turcji. Impreza targowa w Stambule, okazałą się świetną okazją do prezentacji naszej szerokiej oferty produktowej. Targi w Istambule to największe wydarzenie w sektorze budowlanym obejmującą wymienione wyżej rynki. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.
Zdobyliśmy ok 300 nowych kontaktów handlowych i mamy perspektywę rozwoju sprzedaży w tej części świata.

 

26.04.2014

Zwyczajne WZA

W dniu 25 kwietnia 2014 r. o godz.14.00 odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy w siedzibie Spółki Decora S.A. przy ulicy Prądzyńskiego 24a w Środzie Wielkopolskiej.

Treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki DECORA S.A. znajduje się na stronie internetowej Spółki pod adresem www.decora.pl w „Relacjach inwestorskich”.
   

 

Jednocześnie informujemy, iż w dniu 25 kwietnia 2014 r. Rada Nadzorcza Spółki Decora S.A. podjęła uchwały:

o ponownym powołaniu w skład Zarządu Spółki Pana Artura Hibnera i powierzeniu mu funkcji Członka Zarządu;

o ponownym powołaniu w skład Zarządu Spółki Pana Waldemara Osucha i powierzeniu mu funkcji Prezesa Zarządu;                                                                                             

2014
2014

4.04.2014

Targi DOMOTEX w Rosji

W dniach 1 – 3 kwietnia 2014, Decora po raz pierwszy gościła na Targach DOMOTEX w Rosji - specjalistycznej wystawie prezentującej ofertę czołowych producentów branży podłogowej.

Firma zaprezentowała nowości produktowe na 2014r., z których na szczególną uwagę zasługuje deska tarasowa WPC, listwy przypodłogowe VEGA i INTEGRA oraz nową gamę podkładów Arbiton Professional. Dużym zainteresowaniem cieszył się również nasz „kącik doświadczeń”, gdzie można było sprawdzić między innymi działanie nowego podkładu absorbującego promieniowanie elektromagnetyczne – SECURA Electro Protect.

Targi DOMOTEX Russia okazały się nie tylko okazją do poznania tegorocznych trendów w zakresie podłóg, dywanów i wykładzin, ale także tendencji rynku rosyjskiego dla branży.

 

27.02.2014

Zaproszenie do składania ofert

W związku z realizacją projektu "Promocja firmy Decora S.A. na rynku tureckim" zamieszczamy zaproszenie do składania ofert na Projekt oraz zabudowę powierzchni targowej podczas międzynarodowych targów YAPI Turkey Buid Istanbul 2014.

zaproszenie_do_skladania_ofert.pdf
 

2014

 

 

18.01.2014

Decora na Targach we Frankfurcie

W dniach 14 – 17 stycznia 2014 miała miejce 45 edycji targów Heimtextil we Frankfurcie nad Menem, w których Decora po raz pierwszy w swej historii zadebiutowała jako wystawca. Heimtextil to największe na świecie targi tekstyliów do wyposażenia wnętrz i obiektów oraz targi, które otwierają sezon imprez w branży wystroju wnętrz.

Decora zaprezentowała produkty z zakresu dekoracji okna – techniki przesłonowe oraz karnisze. Większość prezentowanych produktów miała swoją premierę właśnie na targach.

Największym zainteresowaniem na stoisku Decory cieszyły się tzw. plisy typu honeycomb do okien dachowych, rolety typu shangrila w kolekcji Glamour oraz bardzo elegancka kaseta do rolet standard Cube.

Dzięki nowym kontaktom nawiązanym podczas targów liczymy na zwiększenie liczby dystrybutorów w całej Europie.

Targi Heimtextil odwiedziło w tym roku prawie 67 000 branżystów ze 133 krajów świata, którzy przybyli zobaczyć najnowsze produkty i rozwiązania prezentowane przez  2718 wystawców. Znaczny wzrost zainteresowania targami zarówno odwiedzających oraz wystawców w odniesieniu do lat poprzednich powoduje, że Heimtextil we Frankfurcie można uznać za bardzo udane.

2014